Jarmark 2020

Vážení podporovatelé, návštěvníci, prodejci, rodiče a kamarádi.

Dnes padlo definitivní rozhodnutí, týkající se letošního Jarmarku. Letošní ročník, který se měl konat v sobotu 4. července, se bohužel neuskuteční. I když v současnosti dochází k rozvolňování pravidel pro konání akcí, rozhodli jsme se Jarmark letos nepořádat, neboť by při obvyklé návštěvnosti kolem 6000 osob bylo dost problematické zajistit dodržování hygienických pravidel a rozestupů mezi návštěvníky. Stejně tak by utrpěl i doprovodný program na pódiu. Věříme, že naše rozhodnutí pochopíte, a zachováte nám přízeň i pro další léta. Těšíme se na viděnou na některé z dalších akcí.

Za spolek Podjavořičan, Jan Máca, 5.5.2020 


Hledáme mladé lidi pro doplnění taneční, pěvecké a hudební složky. Pokud byste se chtěli přijít podívat na naši zkoušku, určitě se nám ozvěte na facebooku nebo napište mail na This email address is being protected from spam bots, you need Javascript enabled to view it a my vám potvrdíme termín. Zkoušíme téměř každý pátek v tělocvičně ZŠ Masarykova v Telči.

Doplnění souboru - inzerát

 


Podjavořičan — krásná tradice

Soubor Podjavořičan byl založen v dubnu r. 1989. Ve svých řadách sdružuje mladé lidi se zájmem o folklór a zvyky z oblasti Horácka, především z Telče a okolí.

Místní lidovou tradici oživuje pořádáním pravidelných akcí – Horáckého bálu, Vítání jara, Masopustní merendy, Jarmarku apod. V posledních letech spolupořádá s městem Telč Májové slavnosti, na nichž mají možnost prezentovat se další folklorní soubory jak české, tak i zahraniční.

 
 
 
Created by SEKERKADESIGN